אודות

נעים מאוד, שמי שיר שמולביץ, ואני עורכת תוכן במקצועי.

המילה הכתובה הפכה להיות חלק בלתי נפרד ממני בשלב מאוד מוקדם בחיי; כבר בגיל הנעורים, מעבר לניהול יומן אישי ולכתיבת שירים, כתבתי את הצגת הסיום של בית הספר היסודי וכן נאומים וברכות לטקסים ולאירועים שונים בהם השתתפתי.

הרקע המקצועי שלי כולל B.A בתקשורת באוניברסיטה העברית בירושלים, ולימודי תעודה בקורס קופירייטינג של תרצה גרנות. הניסיון המקצועי שלי כולל כתיבת תוכן לאתרים רבים בתחומים מגוונים, התמחות בכתיבת מאמרים לצורך קידום אתרים (מאמרי SEO) ומתן שירותי קופירייטינג לחברות. 

מילות השיר הוקמה קודם כל מתוך אהבה גדולה לכל מה שקשור במילים. מטרתי היא לספק שירותי כתיבת תוכן בתחומים רבים, בדגש על הבנה מקסימלית של צורכי הלקוח ושל העדפותיו. הייחוד בכתיבת התוכן שלי טמון בשילוב התמידי בין הפן המקצועי והפן הרגשי.

מילות השיר – כתיבת תוכן מקצועית שנעשית מכל הלב

אם מדובר בכתיבת מאמרים אני דואגת לשלב את מילות המפתח הנכונות; אם מדובר בכתיבת תוכן לאתרים אני דואגת לכתיבה שיווקית מקצועית אשר מציגה את החברה, שירותיה ומטרותיה בצורה הטובה ביותר, בשילוב עידוד הגולש לפעולה (יצירת קשר, רכישה וכד'); אם מדובר בשירותי קופירייטינג אני דואגת לחשיבה מקצועית על צורכי הלקוח וליצירת שם או סלוגן שיעבירו, במספר מילים מועט, את המסר השלם של החברה; אם מדובר בכתיבת ברכות, אני דואגת לכתוב אותה באורך הנכון ובמקצב הנכון.

בתוך כל אלה, אני לא שוכחת לשלב את הרגש ואת ההתייחסות הנכונים. כל מילה נבחרת בקפידה על מנת לשרת את המטרה לשמה נועדה.

הניסוח, הניגון והנימה, מגויסים כולם כדי להעביר את רוח הדברים ואת הנשמה.   

כל שירותי התוכן של מילות השיר כוללים מפגש או שיחה טלפונית עם הלקוח, על מנת לאפיין במדויק את התוצר הסופי.
אני מחויבת למקצועיות בשירות ולזמינות מלאה לכל אורך הפרויקט, ועומדת לרשותכם בכל שאלה. 

רוצים שירות בתפירה אישית?

 חייגו 050-2509310 או מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן