כתבות תדמית

כתבות תדמית הן הרבה פעמים הדרך שלכם להתבלט מאחרים. מילות השיר מתמחה בכתיבת כתבות מסוג זה, אשר יציגו את הארגון שלכם ו/או אתכם באור חיובי ויגרמו לאנשים לרצות להגיע אליכם ולהכיר. 

כתבות בסטנדרטים עיתונאיים

אנו במילות השיר שמים דגש על כתיבה נכונה באמצעות המילים הנכונות שיתארו את פעולותיו של הארגון ו/או של האדם בצורה שמבליטה את היתרונות הרבים שלו, ובסופו של דבר גם יניעו את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לפעולה אותה אתם מעוניינים שיבצעו.

כתבות תדמית – ליצירת המיתוג הנכון

כתבות עומק מסייעות מאוד ליצירת מיתוג מסוים לעסק שלכם. כך למשל, אם יש לכם עסק לשיווק דיגיטלי, בוודאי תרצו להציג את עצמכם כעסק בעל ניסיון רב שנים אשר מספק שירותי
ניו מדיה כוללים ללקוחות רבים. הדרך לעשות זאת היא באמצעות כתבת תדמית אשר תציג את הניסיון המקצועי שלכם, תביא ציטוטים של הלקוחות שלכם ותמתג אתכם כחברה שמכירה את המהלכים החדשניים ביותר הנדרשים כיום לעסק שרוצה לקדם את עצמו ברשת.

תיאור מזווית אישית

לצורך כתיבת כתבות תדמית אובייקטיביות ככל שניתן, הכתיבה מתבצעת על בסיס חווייתי אישי. אנו נגיע למקום שעליו אתם רוצים שנכתוב או שבו אתם פועלים, ונתרשם מכל השירותים והחוויות שהוא ואתם מציעים. את כל אלה נתאר בכתבה בפירוט רב, שיפרוט על נימי הרגש של הקוראים ויגרום להם לרצות להכיר אתכם יותר. כידוע, רגש עובד, ואין כמו כתבת תדמית שנוגעת בדיוק בנקודות החשובות, כדי להניע את הקוראים לפעולה.

כתבות תדמית

כתבות תדמית - המילים שלנו, התדמית שלכם

אנחנו מאמינים, שכל אחד צריך להשקיע את מירב זמנו בלעשות את מה שהוא הכי טוב בו. אתם טובים ואפילו מעולים בניהול ובארגון העסק שלכם, ואנחנו טובים במילים. מילות השיר מתחייבת לכתיבה הוגנת ומהימנה של כתבות תדמית, כזאת אשר תציג את הארגון או את האתר שבבעלותכם על הצד הטוב ביותר, ותגרום לכולם לרצות להגיע לבקר. 

רוצים כתבת תדמית בתפירה אישית?

 חייגו 050-2509310 או מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן