כתיבת מאמרים

רוצים לקדם את האתר שלכם לעמוד הראשון בגוגל ולהביא לעסק עוד לקוחות? אתם צריכים כתיבת מאמרים.

הנה כמה עובדות שחשוב לדעת על כתיבת מאמרים בכלל ועל מאמרי SEO בפרט:

  • מאמרים יכולים לקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים בגוגל.
  • בגלל העדכונים השוטפים של גוגל, רק תכנים איכותיים שיש בהם ערך מוסף לגולשיעשו את העבודה.
  • טקסטים שלא כתובים נכון יגרמו לכך שהאתר שלכם יידחק אחורנית ברשימת התוצאות. 


מסקנה: קידום אתרים טוב יצליח רק בעזרת כתיבת מאמרים בעלי ערך.

להזמנת שירותי כתיבת מאמרים של מילות השיר
חייגו 050-2609310.

לא משנה אם יש לכם אתר קטן, בינוני או גדול, בעולם תחרותי כל כך שבו בכל מקצוע עוסקים אנשים רבים כל כך, חשוב שתפעלו לביצוע קידום אתרים נכון של האתר הפרטי שלכם. ישמספר דרכים לביצוע קידום אתרים, אולם אחת הדרכים היעילות ביותר היא כתיבת מאמרים שמטרתם היא לסייע בכל מה שקשור לקידום האתר שלכם. כתיבת מאמרים – כל הסיבותכדאי לבצע כתיבת מאמרים משתי סיבות עיקריות:

כתיבת מאמרים
  • הרחבת הידע של הגולש – מאמרים היו באינטרנט עוד הרבה לפני שהתחום של קידום אתרים התפתח כל כך, ומטרתם היתה להעשיר את הידע של הגולשים. כתיבת מאמרים זאת התבצעה בעיקר על ידי אנשים שעסקו בתחום שעליו כתבו, ובהחלט נתנו תרומה מצוינת לגולש שרצה לדעת עוד על נושא מסוים.
  • קידום אתרים – עם התפתחות התחום של קידום אתרים וההבנה, שהתוכן הכתוב באינטרנט משפיע מאוד על מיקום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל, התפתח מאוד גם התחום של כתיבת מאמרים. המטרה: להעשיר את האתר עצמו בתוכן שגולשים ירצו לקרוא, וגם לפרסם מאמרים באתרים ייעודיים, ומהם להוציא קישורים לאתר שאותו רוצים לקדם; ככל שיש לאתר שלכם יותר קישורים חיצוניים, כך המיקום שלו במנועי החיפוש יהיה גבוה יותר. זה הכלל, וכתיבת מאמרים באה לשרת אותו. כמובן שגם הכנסת מאמרים לאתר שלכם תורמת רבות לקידום האתר בגוגל ובשאר מנועי החיפוש, גם משום שגוגל "רואה" שהאתר פעיל כי אתם עושים בו שינויים באופן תדיר, וגם כי נוסף בו תוכן שאם הוא כתוב טוב – הוא בהחלט נותן ערך מוסף לגולשים.

כתיבת מאמרים - הדרך הנכונה

חשוב מאוד שכתיבת מאמרים שמטרתה לקדם את האתר שלכם תתבצע בצורה מקצועית. חשוב שהתוכן לא יורכב משלל מילות מפתח המחוברות ביניהן בצורה לא הגיונית, כי גוגל ושאר מנועי החיפוש מזהים את המאמר כ"מאמר ספאם" שמטרתו היא קידום אתרים בלבד ולא מתן תוכן איכותי לגולשים, ומציבים אותו בעמודי התוצאות האחרונים, מה שכמובן מזיק מאוד לבעליו. לכן, חשוב שאותם מאמרים יהיו איכותיים, יתנו ערך מוסף לגולש ויאפשרו לו לקבל אינפורמציה חדשה שלא הכיר קודם.

כתיבה של מאמרים באתרי מאמרים

הנה לפניכם מספר טיפים לכתיבת מאמרים באתרי מאמרים: פזרו את המאמרים שאתם כותבים במספר אתרי מאמרים ואל תתרכזו רק באחד או שניים. כך תצרו מערך קישורים נרחב לאתר שלכם, דבר שמאוד יסייע לכם לקדם אותו. אם אתר מסוים "מקשה" עליכם לפרסם את המאמר, אל תתעכבו והמשיכו לאתר הבא. יש הרבה מאוד אתרי מאמרים וחבל לבזבז זמן יקר על ניסיון להעלות מאמר לאתר בצורה שאינה אינטואיטיבית ופשוטה. אם כתבתם מאמר איכותי, אל תירתעו מהעובדה שאתם מקבלים הודעה ממערכת אתר המאמרים ולפיה המאמר יתפרסם רק לאחר אישור. אם כתבתם תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לגולש – אין סיבה שלא יאשרו את הפרסום. מעבר לזאת, אתרי מאמרים שלא מעלים כל מאמר לאוויר אלא בודקים כל מאמר לפני, הם בדרך כלל האתרים האיכותיים יותר.

כתיבת מקצועית של מילות השיר

מילות השיר מתמחה בכתיבת מאמרים לצורך קידום אתרים ובכלל, בהתאמה מדויקת למנועי החיפוש ותוך הקפדה על מתן ערך מוסף לגולש. השירות כולל ביצוע מחקר מילות מפתח, על מנת לכתוב את המאמרים בצורה שתסייע לאתר שלכם להתקדם ברשימת התוצאות של גוגל, ואין ספק שהוא יתרום רבות לקידום האתר שלכם ברשת.

רוצים כתיבת מאמרים בתפירה אישית?

 חייגו 050-2509310 או מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן