רשתות חברתיות

רשתות חברתיות הפכו כבר מזמן לשם נרדף לזמן הפנוי שלנו. אם שמתם לב, היום אחוז ניכר מהאנשים שברשותם טלפון המאפשר גלישה באינטרנט עושה בו שימוש ניכר לצורך התחברות אל רשתות חברתיות. וכל כך למה? פשוט – כי כולם נמצאים שם. רק כדי לסבר את האוזן – בישראל יש כ-6 מיליון חשבונות פייסבוק פעילים (כ-75% מכלל האוכלוסייה!), כ-3.4 מיליון חשבונות אינסטגרם פעילים ועוד מיליוני חשבונות לינקדאין, טוויטר ויוטיוב. אז אמנם, חלק מהחשבונות הם חשבונות מזויפים אשר נפתחים לטובת מטרות שונות ומשונות (החל מהשתתפות בהגרלות ועד, לא עלינו, הטרדות והונאות), אולם עדיין מדובר במספרים גבוהים מאוד – שאי אפשר להתעלם מהם.

רשתות חברתיות - אם אתה לא שם אתה לא קיים.

אם כולם נמצאים ברשתות החברתיות, עסק שיימצא שם יכול להרוויח – ובגדול. להיות בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר, בלינקדאין וביוטיוב זה כמו לפתוח חנות בשוק הומה אדם ולהציע את השירותים או את המוצרים שלכם; מעבר לזה, מכיוון שהיום אפשר לבצע גם פרסום ממומן ברשתות חברתיות, הרי שאתם יכולים לטרגט באופן מדויק את הקהל שלכם ולהגדיל עוד יותר את הסיכוי שיקנו דווקא אצלכם.

איך יוצרים נוכחות עסקית ברשתות החברתיות?

על מנת להציג את מרכולתכם ברשתות החברתיות, תצטרכו לפתוח דף בפייסבוק, להקים חשבון באינסטגרם, לפתוח ערוץ ביוטיוב ולהירשם לטוויטר ולליקנדאין. כמובן שאתם לא חייבים לעשות את הכל, כי ישנם עסקים שלא כל הרשתות החברתיות מתאימות להם. למעשה, אם תתחילו עם פייסבוק ואינסטגרם, ואם אתם עוסקים בתחומים שאפשר להציג אותם בצורה ברורה באמצעות סרטונים (זמרים, שחקנים, בעלי מקצוע וכד') אז גם עם יוטיוב, ואם תבצעו את הפרסום נכון – סביר מאוד להניח שתוכלו לראות תוצאות בתוך זמן קצר.

רשתות חברתיות - סוד הקידום

אם בעבר חשבו שמאוד לא כדאי לפרסם הרבה מאוד פוסטים ברשתות החברתיות כי זה גורם לקהל להיות מוצף ולהסיר את העוקב, הרי שהיום ברור שהמצב הינו הפוך לחלוטין. העובדה היא, שהרשתות החברתיות לא מציגות את הפוסטים שלכם לכל מי שעשה לכם עוקב, אלא רק ל-5%-10% מתוכם. אבל, ככל שתפרסמו יותר פוסטים, הרשת החברתית תבין שאתם עסק עם אמירה ושיכול מאוד להיות שהפרסומים שלכם יעניינו הרבה אנשים, ויפיץ את התכנים שלכם ליותר אנשים – גם בלי שתוציאו שקל אחד על פרסום ממומן. כמובן שעל מנת שזה יקרה הפוסטים שלכם צריכים להיכתב בצורה יוצרת עניין ולהיות מלווים במדיה שמושכת את העין, אולם אם הם יהיו כאלה – אין ספק שאתם על הגל.

רשתות חברתיות

מילות השיר לשירותכם

מילות השיר מתמחה בתחום של שיווק ברשתות חברתיות ומנהלת עמודי פייסבוק וחשבונות אינסטגרם עבור לקוחות רבים מתחומי עסקים מגוונים.
השירות כולל:

העלאת פוסטים (כולל גרפיקה בסיסית)

מענה לתגובות גולשים

שיתוף הפוסטים בקבוצות

כתיבת תגובות ממליצות לפוסטים רלוונטיים

קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

העבודה מתבצעת במסירות גבוהה, תוך הימצאות בקשר שוטף עם הלקוח לטובת יצירת חומרים חדשים וטיוב הפעילות ברשת החברתית.

ניהול דפי פייסבוק

ניהול חשבון אינסטגרם

רוצים ניהול רשתות חברתיות בתפירה אישית?

 חייגו 050-2509310 או מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן