פרסום באינסטגרם

אינסטגרם. היום כבר חייבים להיות שם.

נדמה שהכל נאמר כבר על האינסטגרם: שזאת אפליקציה של תמונות בלבד, שאי אפשר לכתוב בה יותר משני משפטים וגם זה בקושי, ושבגלל שתי העובדות האל בכלל לא בטוח שהיא מתאימה לפרסום עסקי. אז זהו, שהעובדה היא אחרת לחלוטין. אם אתם לא באינסטגרם או אם לדייק – אם אתם לא עושים פרסום באינסטגרם, אתם לגמרי לא בעניינים.

עושים חישוב מחדש

ניהול חשבון אינסטגרם עסקי חייב להיות היום חלק בלתי נפרד מפעולות השיווק שלכם. כולם, כולל כולם, נמצאים באינסטגרם, ולא רק הקהל הצעיר כמו שהיו נוהגים להגיד. אמנם, את הנערים והנערות תמצאו כנראה רק באינסטגרם גם כי פייסבוק לא מאפשרת להם לפתוח חשבון לפני גיל 13 וגם כי אינסטגרם נתפסת כפלטפורמה יותר קולית לתמונות ולמסרים שהם רוצים להעביר, אבל אם תעברו ברפרוף על החשבונות הפעילים באינסטגרם תמצאו שם מיליוני חשבונות של אנשים בגילאי למעלה מ-30. וזאת בדיוק הסיבה שאתם חייבים לפתוח חשבון עסקי באינסטגרם לעסק שלכם.

איך עושים פרסום באינסטגרם?

הפרסום באינסטגרם די דומה במהותו לפרסום בפייסבוק, ולכן אם אתם משקיעים בתחום של ניהול דף פייסבוק אתם יודעים שהפעילות כרוכה בהעלאת פוסט מעניין, במתן הצעות משתלמות וכמובן – בתקשורת ישירה מול הלקוחות הפוטנציאליים שלכם באמצעות תגובות והודעות ישירות (Direct). למרות זאת, יש מספר דגשים חשובים בנושא של ניהול חשבון אינסטגרם, ואלו הם:

  • תמונות חדות ומיוחדות – כן, אינסטגרם עדיין נחשבת פלטפורמה שבה התמונות שולטות. לכן, גם אם אין לכם צלם במשרד, הקפידו להעלות תמונות חדות וברורות, עם טאץ' קצת אחר של מסגרת או פילטר מיוחד.
  • טקסט קצר ומסקרן – כן, אינסטגרם היא עדיין פלטפורמה שבה התמונות שולטות, והיא לא משאירה הרבה מקום לטקסט. לכן, כשכותבים לאינסטגרם צריך לכתוב את השורה התחתונה בצורה שתסקרן את הקוראים ותגרום להם לרצות לשמוע עוד.
  • קישורים? רק אם אתם מאוד פופולריים – עוד דבר שמאפיין את האינסטגרם הוא, שאם תציבו קישור (לינק, בלעז) בטקסט שתצרפו לתמונה, הוא לא יהיה לחיץ. קישור יכול להיות לחיץ רק בסטורי בצורה של "החלק למעלה" אבל המצב הזה יהיה זמין לכם רק אם יש לכם 10,000 עוקבים ומעלה, או אם אתם עושים מודעה ממומנת. המקום היחיד שבו אתם יכולים לשים קישור שיהיה לחיץ או בביו – הביוגרפיה שלכם, ולכן כדאי לנצל את המקום הזה ולשים שם את הקישור לאפיק הפרסום החזק ביותר.

כל אלה הם דברים שלא תמיד יש זמן ועניין להיכנס אליהם, ולכן הדרך הטובה ביותר לבצע ניהול חשבון אינסטגרם הוא לתת את המשימה לאנשים שזה המקצוע שלכם.

מילות השיר – ניהול אינסטגרם מקצועי

מילות השיר מספקת שירותי פרסום באינסטגרם ללקוחות עסקיים רבים. השירות כולל העלאת פוסטים, פרסומים בסטורי, חיבור של החשבון לחשבון הפייסבוק, יצירת מודעות ממומנות, מעקב אחרי אנשים בעלי מאפיינים דומים לקהל היעד שלכם וכמובן – מענה לתגובות גולשים.

פרסום באינסטגרם

רוצים פרסום באינסטגרם?

 חייגו 050-2509310 או מלאו פרטיכם בטופס ונשמח לעמוד לשירותכם:

דילוג לתוכן