כתיבה שיווקית – מחירון

אחת השאלות שאני שומעת מהרבה מאוד בעלי עסקים היא "כמה עולה כתיבה שיווקית?" – והאמת? בצדק. אחרי הכל, יש להם תקציב מסוים שאותו הם מקציבים לשיווק דיגיטלי ובכלל, והם רוצים להיות בטוחים שהם משקיעים בשירות שיאפשר להם להגדיל לא רק את מעגל הלקוחות, אלא גם (ובעצם – בעיקר) – את התקציב. אז האם יש דבר כזה "מחירון כתיבה שיווקית" ואיזה תקציב כדאי, אם בכלל, להקצות עבור השירות הזה? כל התשובות לשאלות אלה ואחרות – במאמר שלפניכם. 
אז איך מתמחרים כתיבה שיווקית?.

ישנן שלוש דרכים עיקריות לספק את המידע הזה שנקרא שירותי כתיבה שיווקית - מחירון:

  • תמחור לפי מילה – כשמחליטים לעבוד בשיטת התמחור לפי מילה, נותן השירות קובע את מחירה של מילה אחת מתוך הטקסט. העבודה כולה תתומחר באמצעות הכפלת מספר המילים שנכתבו במחיר המילה. בדרך זאת התמחור מאוד ברור ומדויק. 
  • תמחור כתיבה שיווקית לפי שעה – כשמחליטים לעבוד בשיטת התמחור לפי שעה, קובע נותן השירות את שוויה הכספי של שעה אחת. העבודה כולה תתומחר על פי מספר השעות הכולל שיעבוד נותן השירות, המוכפל במחיר שנקבע לשעת עבודה אחת. שיטה זו מדויקת פחות ובעיקרה מבוססת על אמון.
  • תמחור לפי פרויקט – הדרך השלישית לפרסם מחירון כתיבה שיווקית היא לתמחר כל סוג של פרויקט שמוצע על ידי החברה. כך למשל ניתן לתמחר פרויקט של ניהול דף פייסבוק, כתיבת תוכן לדף נחיתה, כתיבת מאמר של עד כמות מסוימת של מילים וכד'. תמחור בשיטה זו צריך להיעשות בצורה מאוד מחושבת ולציין בבירור מה נכלל במסגרת העבודה ומה לא. 


שלוש האפשרויות הללו שרירות ועומדות ומאפשרות לחברות המציעות שירותי תוכן להציג מחירון שירותי תוכן בכלל כמו גם מחירון כתיבה שיווקית בפרט.  

אז... כמה עולה כתיבה שיווקית?

כתיבה שיווקית של מילות השיר היא כתיבה מקצועית ואיכותית שמתומחרת לפי מספר מילים ולפי פרויקט – תלוי בסוג העבודה. מחירי כתיבה שיווקית לדוגמה:

  • מחיר כתיבת מאמר קידום אתרים – 0.3-02 ש"ח למילה
  • מחיר כתיבת מאמר שיווקי – 0.35 – 0.55 ש"ח למילה
  • מחיר כתיבת תוכן לעלון פרסומי חד-צדדי (פלאייר) –  200 – 250 ש"ח 


שירותי כתיבה שיווקית נוספים יתומחרו בהתאמה לדרישות הפרויקט. 

לקבלת מידע נוסף אודות כתיבה שיווקית מחיר  
חייגו עכשיו: 050-2609310 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן