קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני המתבסס על תוכן איכותי שנותן ערך מוסף לגוגל ולגולש כאחד הוא המפתח לכך שתוכלו להפיק מהאתר שלכם את המירב. חשוב מאוד לדעת בדיוק איך לכתוב את התכנים שבאתר, החל מהעמודים הראשיים, השיווקיים יותר, וכלה במאמרים האינפורמטיביים המופיעים בעומק האתר ובבלוג. 

אז איך עושים קידום אתרים אורגני טוב?

על מנת להשיב על השאלה כראוי, יש שתי אקסיומות שכדאי לזכור:

  • קידום אתרים אורגני מקצועי יסייע לאתר שלכם לטפס ברשימת התוצאות של גוגל.

  • קידום אתרים טוב מתחיל בתוכן טוב.

מילות השיר מציעה קידום אתרים אורגני הכולל את כל מה שהאתר שלכם צריך כדי להתקדם:

  • אפיון מדויק של האתר ומטרותיו.

  • מחקר מילות מפתח – לאיתור הביטויים הרלוונטיים לצורכי קידום אתרים.

  • אופטימיזציה של האתר – עריכה מחדש של התכנים הקיימים, כתיבה שיווקית איכותית, יציקת תוכן חדש ועוד.

קידום אתרים אורגני
  • יצירת מערך קישורים – לבניית אמינות ומהימנות עבור האתר שלכם.

  • קידום אתר בגוגל – ניתוח שוטף של העבודה ומעקב אחר התקדמות האתר במנועי החיפוש.

קידום אתרים אורגני של מילות השיר - שלב אחר שלב

צעד ראשון – שיחת אפיון
אנחנו ב"מילות השיר" מאמינים, שכל עבודה טובה ובעיקר עבודה טובה בתחום של קידום אתרים, מתחילה באפיון מקצועי. לשם כך נקיים פגישה וירטואלית או פיזית לבחירתכם, ונאפיין ביחד את מטרות האתר, את השירותים ו/או המוצרים שהוא מציע, את אופן הניהול שלו, את סטטיסטיקת הכניסות ופרמטרים נוספים. אפיון זה יוכל לסייע לנו מאוד להתחיל את העבודה ברגל ימין. לאור האפיון נוכל לבצע ניתוח מצב, שכולל ייעוץ לגבי אופן קידום האתר והערכת לוחות זמנים ועלויות.

צעד שני – מחקר מילות מפתח
ממשיכים קדימה באמצעות מחקר מילות מפתח. מטרתו של מחקר זה היא לאתר את מילות המפתח ואת ביטויי המפתח הרלוונטיים ביותר לצורך קידום האתר שלכם, על סמך אופן החיפוש של הגולשים. מטרת העל של מחקר זה היא למצוא את אותם ביטויים שלא רק יביאו יותר תנועה לאתר, אלא את אלה שיביאו גם ליחסי המרה טובים, היינו – שיגרמו לגולשים גם לפנות אליכם על מנת לבצע עסקה.

צעד שלישי – שדרוג האתר
על מנת שאותו קידום אתרים בגוגל יצליח, ושהוא וושאר מנועי החיפוש יוכלו לסרוק את האתר שלכם ביתר קלות (שזאת, בעצם, המטרה בה"א הידיעה של קידום אתרים אורגני), נבצע ביחד שיפור של התכנים הקיימים באתר. אם תרצו – תוכלו לקבל הנחיות מ"מילות השיר" ולכתוב את התכנים בעצמכם, ואם תרצו – נשמח אנחנו לכתוב עבורכם את התכנים בצורה הרצויה. ומהי הצורה הרצויה? כתיבת תוכן איכותי ש"ידבר" גם עם מנועי החיפוש, כלומר – יכלול את מילות המפתח הרלוונטיות, אבל שגם "ידבר" עם הגולש, כלומר – שיהיה זה תוכן שיווקי ורהוט, שקריאתו תהיה זורמת ותגרום לגולשים לרצות לפנות אליכם. בנוסף, נבצע התערבות קלה בקוד האתר על מנת לוודא שמנועי החיפוש יסרקו את התוכן הכתוב בו בצורה האופטימאלית*. 

אין ספק, שלאחר שיפור התוכן באתר שלכם יחסי ההמרה שתפיקו מהאתר יהיו הרבה יותר גבוהים. 

צעד רביעי – יצירת קישורים
על מנת לבצע קידום אתרים אורגני בגוגל ובכלל, שיהיה איכותי, יש צורך ליצור מערך שלם של קישורים לאתר שלכם, הן מתוך עמודי האתר שלכם לעמודים אחרים באתר והן מאתרים חיצוניים. זאת משום שמנועי החיפוש מתייחסים לאתר שיש אליו קישורים מאתרים אחרים (בעיקר מאתרים בעלי ערך כגון אתרים של מוסדות אקדמיים, אתרים גדולים וחזקים וכד") כאל אתר מעניין וחשוב בתחומו, ולכן מדרגים אותו במיקומים גבוהים יותר ברשימת תוצאות החיפוש. אנחנו ב"מילות השיר" נשמח ליצור עבורכם את מערך הקישורים הזה וגם לבצע עבורכם כתיבת מאמרים איכותיים ולשתול אותם באתרים מתאימים על מנת לקדם את האתר שלכם בצורה משמעותית.

לאורך כל הדרך – ניתוח ותחזוקה
לאורך כל תקופת ההתקשרות נבצע עבורכם עבודת ניתוח של תוצאות העבודה שלנו ונספק לכם דוחות מפורטים* לגבי מיקום האתר בגוגל. בנוסף, נבצע עבודת תחזוקה שוטפת על מנת שתוצאות העבודה שהושגו יישמרו, והאתר שלכם ימשיך להתקדם במעלה רשימת תוצאות החיפוש. כמובן שנשמור על שקיפות מלאה לאורך כל הדרך, ונשיב על שאלותיכם בכל שלב ושלב.

עלות קידום אתרים אורגני – בהתאמה מושלמת לתקציב שלכם
קידום אתרים אורגני איכותי כרוך בדרך כלל בהוצאה לא קטנה, שבעלי עסקים קטנים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמם. מאידך, דווקא אתרים של עסקים קטנים ובינוניים הם אלה שבדרך כלל זקוקים יותר לקידום. בדיוק משום כך מילות השיר באה לקראתכם, ומאפשרת לכם לבצע קידום אתרים שמתאים לתקציב שלכם. יש שלוש דרכים לעשות זאת:

  • קידום של מעט מילות מפתח.

  • קידום מילים שהן פחות תחרותיות – והגעה לעמוד התוצאות הראשון (למשל: קידום הביטוי "אינסטלטור 24 שעות" במקום המילה "אינסטלטור").

  • התפשרות על פחות מהמקום הראשון – קידום אתרים אורגני של ביטויים חזקים תוך הבנה שהם יציבו את האתר שלכם "רק" במקום החמישי או השישי ברשימת תוצאות החיפוש, ולא במקום הראשון.

אנחנו ב"מילות השיר" נשמח לקבוע יחד אתכם את התמהיל הנכון של אותו קידום אתרים אורגני שיתאים בצורה המושלמת לתקציב שלכם. 

* שירות המותנה בהעברת פרטי הגישה למערכת הניהול של האתר אל מילות השיר.

לקבלת מידע נוסף אודות קידום אתרים אורגני במחיר הוגן
חייגו עכשיו: 050-2609310 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן